یمن: غذا و دارو وارد غزه نشود جلوی حرکت کشتی‌ها به بنادر اسرائیل را می‌گیریم

سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرده که در صورت وارد نشدن غذا و دارو به غزه، صنعا جلوی حرکت کشتی‌ها به سمت بنادر اسرائیل را خواهد گرفت.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سریع امروز شنبه گفت: در صورت عدم تامین نیاز غذایی و دارویی غزه، از عبور کشتی‌هایی که به سمت رژیم صهیونیستی از هر ملیتی در حرکت باشند، جلوگیری می‌کنیم و این کشتی‌ها به هدف قانونی برای نیروهای مسلح ما تبدیل می‌شود.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن چهارشنبه گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد که عملیات نظامی علیه دشمن صهیونیست و همچنین اجرای تصمیم جلوگیری از حرکت کشتی‌های اسرائیلی در دریای عرب و دریای سرخ را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و تا زمان توقف تجاوز به برادرانمان در غزه ادامه خواهد داد.

یحیی سریع گفته بود که یگان موشکی یمن مجموعه‌ای از موشک‌های بالستیک را به سمت اهداف نظامی رژیم صهیونیستی در منطقه «ام الرشراش» در ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی شلیک کرد.

مدیر عامل بندر ایلات همزمان پس از این تحولات اعتراف کرد که به زودی بسیاری از کارمندان این بندر به شکل دسته جمعی به مرخصی خواهند رفت.

ارتش یمن: اهداف متعدد اشغالگران اسرائیلی را با تعداد زیادی پهپاد هدف قرار دادیمارتش یمن: ایلات را با موشک بالستیک هدف قرار دادیم/ عملیات علیه اسرائیل تا توقف تجاوز به غزه ادامه خواهد یافت

انتهای پیام/

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *