۳ کشته و چندین مجروح در آتش سوزی در بیمارستانی در پایتخت ایتالیا

آتش سوزی در بیمارستانی در نزدیکی رم، پایتخت ایتالیا به وقوع پیوست که بر اساس اعلام آتش نشانی حداقل سه نفر در اثر این اتش سوزی جان خود را از دست دادند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از "اس ار اف" سوئیس، آتش سوزی در بیمارستانی در نزدیکی رم پایتخت ایتالیا به وقوع پیوست که بر اساس اعلام آتش نشانی حداقل 3 نفر در اثر این آتش سوزی جان خود را از دست دادند.

حدود 200 بیمار باید به محل امنی منتقل می شدند و بیماران به بیمارستان های مختلف دیگر توزیع شدند.

آتش نشانی اعلام کرد که آتش سوزی در بیمارستان San Giovanni Evangelista در تیوولی حدود ساعت 11 شب رخ داده است. طبق گزارش خبرگزاری ایتالیایی آنسا، جسد چهارم نیز در حین عملیات اطفاء پیدا شد. هنوز مشخص نیست که آیا این فرد قبل از آتش سوزی جان خود را از دست داده است یا خیر . نیروهای آتش نشانی بعد از ساعت ها توانستند آتش را خاموش کنند.

حدود 200 بیمار از این بیمارستان در حومه شرقی رم به کلینیک های مختلف در پایتخت ایتالیا منتقل شدند. افراد بسته به وضعیت سلامتشان توزیع شدند. در میان آنها چند کودک نیز حضور داشتند.

علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست. بر اساس یافته های اولیه، آتش سوزی در طبقه دوم بیمارستان رخ داده است. بنا بر گزارش ها شعله های آتش در مدت کوتاهی گسترش یافت و به اورژانس و بخش مراقبت های ویژه رسید. در طبقات بالا آتش سوزی نبود، اما دود به آنجا نیز منتقل شد، بنابراین کل ساختمان باید تخلیه می شد.

ایتالیا رسماً از طرح کمربند و جاده چین خارج شدایتالیا از پروژه جاده ابریشم چین خارج شد

انتهای پیام/

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *