۷۲ درصد صهیونیست‌ها خواهان استعفای نتانیاهو هستند

براساس آخرین نظر سنجی انجام گرفت در رژیم صهیونیستیی ۷۲ درصد از صهیونیست‌ها با استعفای نتانیاهو موافق و خواهان انجام آن هستند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه عبری خبرگزاری تسنیم، شبکه 13 تلوییون رژیم صهیونیستی نتایج یک نظر سنجی انجام گرفته را منتشر و در آن خبر داد، 72 درصد از جامعه اسرائیل خواهان استعفای نتانیاهو و خروج کامل وی از قدرت هستند.

براساس این نتایج 31 درصد از اسرائیلی‌ها خواستار استعفای فوری نتانیاهو 41 درصد نیز اعلام کردند، نتانیاهو باید بعد از پایان جنگ علیه نوار غزه از مقام خود استعفا کند.

از سوی دیگر شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم در خبری اعلام کرد، جلسه رسیدگی به اتهامات فساد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر فردا از سر گرفته می‌شود.

چند رسانه عبری زبان هم در این رابطه تاکید کردند، با از سر گیری محاکمه نتانیاهو بحران‌های وی هم تشدید پیدا خواهد کرد و او با چالش‌های بیشتری برای ادامه حیات سیاسی خود موجه خواهد شد، این در حالی است که اعتراضات نسبت به نوع مدیریت جنگ غزه توسط وی نیز روز به روز افزایش پیدا می‌کند.

لاپید و لیبرمن: نتانیاهو دچار جنون شدید شده و باید فورا کنار برودرسانه عبری: تنش نتانیاهو و گالانت فقط نوک کوه یخ اختلافات استلاپید دست بردار نیست؛ نتانیاهو باید استعفا کندرسیدگی به فساد نتانیاهو فردا از سر گرفته می‌شودتظاهرات برای برکناری نتانیاهو همچنان ادامه دارد

انتهای پیام/

مقاله اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *